You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Firma JGK

Nasza firma została założona w 2018 roku. Działamy jako producent maszyn przemysłowych dla przemysłu drzewnego i metalowego.

Od dnia założenia firmy prężnie działamy stawiając na profesjonalizm oraz rozwój. Pierwsze kontrakty pozwoliły nam na poszerzenie oferty produktowej oraz na coraz większe projekty. W ofertę produktową wchodzą na ten moment maszyny znakująco-przycinające do palet, podajniki rolkowe i taśmowe oraz sortery puszek Al/Fe.

Stawiamy na rozwój poprzez tworzenie urządzeń zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie bezpiecznych, przyjaznych i prostych w obsłudze. Jesteśmy otwarci na propozycję klientów, nawet jeśli wykraczają poza standardową ofertę produktową. Chętnie wprowadzimy modyfikacje w naszych projektach konsultując wszelkie zmiany z klientem i dostosowując produkt do realiów działań firmy.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Odświeżenie wizerunku

Po nawiązaniu współpracy z firmą RWDesign razem z nową wersją strony zdecydowaliśmy się na re-design naszego loga.

Projekt logotypu nawiązuje do branży produkcyjnej. Łączy w sobie prestiż z nowoczesnością. Myślą przewodnią był produkt flagowy, maszyna do produkcji palet, którą odwzorowują trzy czerwone prostokąty umieszczone w centrum logo tworzące rzut palety z góry. W logotypie zostały również umieszczone 2 kształty L, które charakteryzują się kątami prostymi. Sprawia to wrażenie dokładności wykonania. Wszystkie elementy zostały umieszczone w czerwonym kwadracie. Kwadrat ten cechuje strefa bezpieczeństwa podczas obsługi maszyny, czyli zachowanie wszelkich norm BHP i ochrony użytkownika. Takie ustawienie elementów daje nam poczucie bezpieczeństwa, spójności oraz tworzy literę S, którą cechują prestiżowe produkty wysokiej jakości. Logotyp po odwróceniu o 180 stopni dalej posiada ten sam kształt, czyli jest dopracowany, podobnie jak maszyny produkowane przez firmę JGK.